Головна / Статті / Поверхня – головний елемент інтер’єру

Поверхня – головний елемент інтер’єру

Кварцовий камінь – це композитний матеріал, що на 95% складається з кварцу – антибактеріального мінералу. Цей вид каменю особливо стійкий до різноманітних пошкоджень. Саме тому стирання та подряпини взагалі не впливають на його довговічність. Кварц є стійким до високих температур (до 150 ° С), та на його поверхні абсолютно не залишається плям. Також кварцовий агломерат абсолютно не шкідливий у побуті. Caesarstone – це останнє досягнення сучасних технологій.

Найважливішим елементом столів, підвіконь та сходів є саме поверхня, тому до вибору матеріалу варто підходити з особливою відповідальністю. 

Облаштовуючи кухонний простір, особливо важливо обрати практичну, міцну та гарну стільницю. Кухня – це місце, де вирішуються долі світу та сімейні проблеми, де домочадці зазвичай проводять більшу частину часу: сваряться та миряться, снідають, обідають та вечеряють у сімейному колі, де вічно плутаються під ногами голодні кішки та собаки. Інакше кажучи, тут все має бути продумано до найменших подробиць, і чим простішим є догляд за поверхнями кухонних меблів, тим більше часу залишається на приготування різноманітних страв та відпочинок.

Кварцовий агломерат (кварцові стільниці) – це продукт, що яскраво відрізняється від інших настільних покриттів. Він є екологічно чистим матеріалом та не має радіоактивного фону. Кварцовий агломерат поєднує красивий природний мінерал кварц (який є одним із найтвердіших матеріалів природи і за міцністю поступається тільки алмазу) з високоякісною смолою та пігментом.

На відміну від мармуру, дерева та пластику на них не залишається слідів від ножа, якщо в процесі нарізки продуктів хтось забув скористатися обробною дошкою. І якщо Ви випадково поставили гарячу сковорідку на кварцову поверхню – не варто турбуватися, адже вона не залишить слідів опіку. Але навіть за таких обставин не слід довго залишати гарячі предмети на поверхні – вони можуть спричинити термічний шок, що властивий будь-якому каменю.

Основну частину продукту (а це 95%) становить кварц. Він забезпечує стільниці високу міцність поверхні, яку практично неможливо подряпати або обпалити.

Чудовий естетичний вигляд кварцового каменю заслуговує окремої розмови. Різноманітність кольорів та малюнків допоможе втілити будь-які дизайнерські ідеї в реальність. Caesarstone – це абсолютна єдність природи, краси та технології.

Фотозвіт