Головна / Сервіс / Офіційна гарантія

Офіційна гарантія

Компанія 000 «Ю.Ей.Кварц» надає своїм клієнтам гарантію на вироби з моменту монтування, яке проводиться атестованими фахівцями відповідно до правил та рекомендацій компанії.

При виявленні прихованого (виробничого) дефекту протягом гарантійного терміну, «Ю.Эй.Кварц» відновить або замінить даний виріб (на свій вибір). У разі заміни виробу, гарантійний термін вираховується від дати заміни.

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ НА ПРОДУКЦІЮ CAESARSTONE:

 1. Компанія 000 «Ю.Ей.Кварц», що є ексклюзивним дилером CaesarStone в Україні, надає гарантію на продукцію протягом 10 років з моменту встановлення, дата якого вказується у гарантійному талоні.
 2. Гарантія поширюється лише на продукцію CaesarStone.
 3. Гарантія поширюється виключно на продукцію, встановлену фахівцями, які мають сертифікат від ООО «Ю.Ей.Кварц» на виконання монтажних робіт.
 4. Гарантія поширюється тільки на продукцію, що була стаціонарно встановлена ​​у приміщенні та не переміщалася з моменту монтажу.
 5. Гарантія надається лише Покупцю. Ця гарантія не може бути передана третім особам. Гарантія припиняє свою дію після переходу права власності на продукцію до третьої особи або через 10 років (в залежності від того, що настане раніше).
 6. Гарантія поширюється лише на продукцію, експлуатацію якої здійснювали відповідно до Інструкції з догляду та обслуговування продукції CaesarStone.
 7. Винятковою відповідальністю та обов’язком компанії, що передбачена цією гарантією, є відновлення або заміна продукції, де було виявлено виробничі дефекти виробу під час гарантійного терміну.

ДІЮЧА ГАРАНТІЯ НЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ І НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ:

 1. На продукцію, встановлену поза приміщеннями.
 2. У випадках неналежної експлуатації продукції з порушенням рекомендацій, наведених у «Інструкції з експлуатації та використання».
 3. На дефекти, що утворилися в результаті падіння, силового впливу, впливу на поверхню колючими та ріжучими предметами, надмірно високих температур, хімічної та фізичної дії на поверхню абразивними продуктами.
 4. На дефекти, що утворилися внаслідок зміни поверхні або конфігурації продукції (наприклад, вирізування, фрезерування, висвердлювання або будь-який інший вид механічної обробки виробу або його частини) після встановлення.
 5. На виникнення тріщин та розривів, розходження швів, спричинених навантаженнями, не передбаченими умовами експлуатації (удари та розміщення на поверхні предметів, вага яких перевищує 15 кг).
 6. На повне або часткове руйнування або пошкодження виробу внаслідок стихійного лиха чи будівельних робіт, які проводилися безпосередньо поблизу виробу, а також нещасного випадку та актів вандалізму.
 7. На виникнення тріщин і сколів на виробі, а також деформацію або викривлення, викликані зміною геометричних характеристик основи (виниклим у результаті усадки, зміни температурного або вологого режиму), на якому встановлено виріб.
 8. На зміну кольору поверхні та/або її відтінку, виникнення тріщин на виробі, а також деформацію або викривлення внаслідок термічного пошкодження (різкого перепаду температур) або прямої тривалої дії ультрафіолетового випромінювання.
 9. На продукцію, яка не сплачена або сплачена не повністю.
 10. На продукцію, на звороті якої видалено інформацію, нанесену виробником. Відсутність такої інформації робить гарантію недійсною.
 11. На претензії щодо виробу, виготовленого та встановленого відповідно до узгодженого замовлення. Гарантія не поширюється на скарги, засновані на суб’єктивній думці щодо дизайну виробу.