Головна / Про нас

Про нас

Понад 18 років компанія Ю.Ей.Кварц офіційно представляє світового лідера у виробництві кварцових поверхонь CaesarStone® на ринку України.

Високотехнологічний процес створення виробів, висока точність обробки, бездоганна якість оздоблення та екологічно чисте виробництво гарантують унікальні технічні рішення на ринку виробів із кварцового каменю та керамограніту. Обираючи продукцію Ю.Ей.Кварц, ви будете насолоджуватися виробом протягом довгих років.

Завдяки команді Ua-Quartz, наша країна отримала можливість дізнатися про чудовий, якісний продукт та новий рівень обробки виробів з кварцу. На складі Ю.Ей.Кварц використовується унікальна система динамічного зберігання залишків матеріалів – це означає, що купуючи виріб у нас, ви платите тільки за необхідну кількість матеріалу, а не з розрахунку на цілі плити. На нашому складі завжди є в наявності більше 50 кольорів, доступних для виробництва вашого замовлення.

Ексклюзивний торговий та технічний персонал Ю.Ей.Кварц є наявним у всіх регіонах України. Наша команда професіоналів готова надати клієнтам та партнерам надійні, ефективні рішення для домашнього та комерційного використання нашої продукції. Незалежно від того, чи це виробництво кухонних стільниць, інтегральний монтаж раковин та варильних панелей, складні стикувальні роботи або фігурні фаски, ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми – єдиний український виробник, який надає 10-річну гарантію, а також сервісне обслуговування продукції.

Компанія динамічно розвивається та вдосконалюється, впроваджуючи нові технології та тенденції, і сьогодні працює практично у всіх регіонах України. Наша продукція та зразки представлені в елітних салонах меблів та дизайну – там ви зможете побачити стільниці та багато інших виробів з кварцу.

Чому ми?

Вже 18 років на ринку України

Виготовляємо поверхні з кварцу, кераміки та напівдорогоцінних матеріалів.

Безкомпромісно високі стандарти якості

Виготовлення виробів будь-якої складності

Надаємо постсервісні послуги від наших спеціалістів