Головна / Статті / Стільниці з кварцу для ванної кімнати

Стільниці з кварцу для ванної кімнати

Стільниця для ванної кімнати, виготовлена з кварцового каменю стане відмінним рішенням, оскільки даний матеріал є особливо міцним, довговічним та стійким до різноманітних пошкоджень. Також він ідеально підходить для площ з високим навантаженням використання.

Переваги стільниць з натурального кварцового каменю:

  • стильний зовнішній вигляд, що вдало поєднується з іншими деталями інтер’єру; ванної кімнати
  • легкість у догляді – чищення поверхні не завдасть особливого клопоту;
  • біологічна стійкість матеріалу, яка допоможе запобігти появі грибка та бактерій.

Стільниці для ванних кімнат мають ряд деяких особливостей, які варто враховувати при плануванні даного приміщення.

Габарити

Найчастіше вільні площі у ванних кімнатах мінімальні, у зв’язку з чим стільниці доводиться робити малогабаритними та вузькими – вони мають складні форми та розташовуються по периметру приміщення.

Окрім цього, вам може знадобитися прорізування отворів для проходження водопровідних труб та кабелів вбудованої техніки. Важливо повністю спланувати розводку до замовлення стільниці. З високою часткою ймовірності на стінах ванної кімнати будуть розташовуватися короби, які приховуватимуть комунікації, та вентиляційні системи – в цьому випадку також знадобляться випили в стільниці та висвердлювання монтажних отворів, які слід включити в проект заздалегідь.

На конкретних виробах для сантехніки завжди вказують діапазон товщини стільниці, щоб зробити правильний монтаж. Зазвичай він коливається не більше ніж 10-20 мм. У разі невідповідності параметрів монтаж стає неможливим.

Конструкція

У порівнянні з житловими приміщеннями, у ванній кімнаті найбільше агресивне середовище з точки зору балансу вологості та температури. Тому фахівці не рекомендують комбінувати кварцовий камінь з іншими матеріалами, які є менш стійкими до зовнішніх дій.

Натомість дизайнери ефектно поєднують плити із дзеркальними вкрапленнями та дзеркальні полотна, підбираючи оригінальні системи освітлення та точкового підсвічування. У збалансованому поєднанні це забезпечить вражаючий візуальний ефект без падіння експлуатаційних показників.

Фотозвіт