Головна / Статті / Створення стильного інтер’єру. Біла кухня

Створення стильного інтер’єру. Біла кухня

Біла кухня не буде відрізнятися особливою практичністю, але матиме неймовірно розкішний вигляд. Відтінки білого завжди виглядають одночасно яскравими та нейтральними – вони додадуть приміщенню свіжості, легкості та гармонії. Окрім цього, використання білого кольору є абсолютно безпрограшним варіантом для малогабаритних кухонь, адже візуально розширює простір. Білий колір завжди був фаворитом дизайнерів інтер’єру – він ідеально гармонує з будь-яким кольором та поєднує всі деталі в одне ціле.

Втім, надлишок білого кольору в інтер’єрі може виявитися дуже підступним. Занадто велика кількість білих поверхонь можуть призвести до того, що кухня здаватиметься безликою і стерильною. Монотонний інтер’єр без яскравих акцентів може стати надто похмурим.

Білий колір має безліч відтінків – саме вони дозволяють зробити монохромний інтер’єр яскравішим та експресивнішим. Колір топленого молока та слонової кістки, молочний, вершковий, кремовий – усі ці відтінки білого кольору ідеально підійдуть для великих поверхонь. Дуже вишукано в інтер’єрі білої кухні та їдальні виглядатимуть сріблясті, перламутрові та перлинні відтінки.

Класична біла кухня – це декоровані карнизи, фігурні ручки, античний декор, вітражі та, звичайно ж, кварцовий камінь. Стільниці, мийки, барні стійки та столи з кварцового агломерату відмінно впишуться в інтер’єр світлих тонів та задовольнятимуть вас своїми характеристиками міцності.

Фотозвіт