Головна / Статті / Різноманітність планувань

Різноманітність планувань

На сьогоднішній день найбільш високоякісні планування, як правило, зустрічаються в елітних будинках, де ретельно продумано розташування всіх кімнат та встановлені сучасні інженерні комунікації.

Вибір відповідного планування та його зручність для життя. 

Найчастіше найбільший попит мають квартири з просторими кімнатами і великими коморами. Кухня має бути окремою. Незручними вважаються планування з довгими коридорами, у які не проникає денне світло. Лінійне розташування кімнат також не користується популярністю, адже всі вікна виходять тільки на один бік. Вікна можуть упиратися в стіни інших будинків або інші вікна, тому вигляд з вікна стає похмурим. Найкращим варіантом буде, якщо вікна спальні виходитимуть у двір – це допоможе уникнути зайвих шумів.

Серед покупців усе більш популярними стають квартири з «вільним плануванням», які призначені для того, щоб оптимально облаштувати її відповідно до своїх смаків та потреб. Але такі планування усе одно мають деякі обмеження. Адже в них вже є наявна каналізація, системи водопостачання та стояки, а також вікна, несучі стіни або колони замість них.

Серед усієї різноманітності планувань та конфігурацій особливе місце займають дворівневі квартири. Це планування завжди вважалося ознакою респектабельності її власників, тому що такі квартири візуально здаються просторішими та оригінальнішими. 

Щодо дизайну інтер’єру дворівневої квартири необхідно враховувати додаткові витрати на дизайн та встановлення сходів. Найбільш вдалим рішенням стануть сходи з кварцового каменю. Матеріал відрізняється довговічністю та високими характеристиками міцності. З точки зору феншуй та залучення в будинок позитивної енергії, на першому поверсі краще розташовувати вітальню (на одному рівні зі їдальнею та кухнею). Верхній поверх – оптимальне місце для спалень та кімнат відпочинку.

Фотозвіт