Головна / Статті / Розміщення меблів на кухні

Розміщення меблів на кухні

Найголовніше в кухні – це її зручність. Розташувати необхідне на кухні слід таким чином, щоб все було під рукою. Тут можна використати принцип дзиги – повертаючись навколо своєї осі, спробуйте взяти все, що потрібно для приготування однієї страви. З цієї причини прийнято розташовувати меблі та всю техніку у два ряди.

Розміщення меблів та техніки на кухні буває таких видів:

  • Однорядне
  • Двухрядне
  • Г-подібне (кутове)
  • Меблі вздовж трьох стін.

На кухні людина проводить багато часу, тому при розробці інтер’єру кухні слід обов’язково враховувати цей фактор. Кухонні поверхні, такі як столи та стільниці, найкраще робити максимально рівними та зручними для обробки. В цьому плані під будь-який інтер’єр добре підійдуть стільниці із кварцового каменю.

Мода на поєднання вітальні та кухні, а також розширення кухні за рахунок лоджії ще актуальна. Але багато людей продовжують схилятися до думки, що кухня має бути ізольована від інших місць як з гігієнічних міркувань, так і естетичних. Все ж таки після трудового дня відпочивати краще поза кухнею. Травна система також потребує відпочинку, та й фігура задовольнятиме вас довше, якщо ви проводитиме більше часу поза кухнею.

Головний об’єднуючий елемент на кухні — це стіл. Правильно його підібрати та включити в дизайн інтер’єру кухні – важливе вміння. Найзручнішим і найправильнішим вибором є круглий стіл. За всіма ознаками він має властивість поєднувати, що важливо не лише для кухні, а й для життя загалом.

Фотозвіт