Головна / Статті / Переваги ванних кімнат з кварцу

Переваги ванних кімнат з кварцу

Ванна кімната з кварцу може стати чудовим надбанням кожного житла. Компанія UA-Qurtz надає вироби зі штучного каменю на будь-який смак. Широкий спектр колірних рішень задовольнить навіть найвибагливіших поціновувачів.

Сучасний ринок пропонує все більше різноманітних матеріалів з найоптимальнішими характеристиками. Натуральні камені мають дуже високу вартість і обмежені в кількості, а полімерні – більш прийнятні в ціні і практично не поступаються якістю. Характеристики натуральних матеріалів, їх природна краса, функціональність та міцність стали ідеальним поєднанням.

Найбільш вдале створення штучних матеріалів на основі натуральних – це винахід кварцового каменю. Вже сьогодні кожен бажаючий має можливість використовувати кварц у дизайні ванних кімнат, кухні, виготовленні барних стійок, стільниць, мийок та ін.

Переваги ванних кімнат з кварцу.

Вироби з кварцу ідеально підходять для облаштування ванних кімнат, душових та лазень. Ванна кімната з кварцу поєднує чарівність природного орнаменту та підвищеної міцності. Кварцовий камінь не має пор і відрізняється високими водовідштовхувальними властивостями, таку поверхню важко забруднити і дуже легко очищати. Він також володіє дуже високою міцністю, що перевищує показники натурального каменю деяких сортів. Ванній кімнаті з кварцу не страшні перепади температури, підвищена вологість, агресивне середовище або механічні удари. Навіть якщо хтось дуже захоче пошкодити поверхню виробу з кварцового каменю, до цього доведеться докласти певних зусиль.

Компанія UA-Quartz пропонує безліч видів кварцового каменю різних кольорів та наповнення. Ванна з кварцу буде служити багато десятиліть, не змінюючи своєї привабливості.

Фотозвіт