Головна / Статті / Переваги кварцових стільниць

Переваги кварцових стільниць

Меблі не виробляються лише з каменю, тому для їх виготовлення існує безліч різноманітних матеріалів, які набагато легші і більш прийнятні по вартості. Але незважаючи на широкий вибір матеріалів, жоден з них не перевершує кварц у якості робочої кухонної поверхні. Якщо ж бути точнішим, то цей матеріал називається кварцовий агломерат – композитний камінь на основі кварцового піску.

Стільниці з кварцу відрізняються особливою практичністю і зовсім не бояться подряпин, ударів та сколів, тим самим збільшуючи свій термін служби.

Переваги кварцових стільниць:

  • Матеріал, з якого вони виготовляються, є екологічним та гігієнічним, що дозволяє використовувати такі стільниці в дитячих та медичних закладах.
  • Хімічно стійкі.
  • Стільниці не псуються від бризок гарячої олії та гарячих предметів.
  • За поверхнею дуже легко доглядати – це не потребує особливих знань та навичок. Стільниця з кварцу особливо зручна тим, що її не потрібно зашкрібувати, полірувати та відтирати, адже вона має гладку непористу структуру.

Кварцовий камінь незамінний, коли до естетики та практичності матеріалу пред’являються однаково високі вимоги. Якщо у фантазійний інтер’єр вашої кухні не вписуються відтінки натурального каменю, можна замовити інші варіанти кварцової стільниці: широка палітра кольорів агломерату, у тому числі дзеркальна крихта, фактура «під шкіру» і т.д. дозволяють знайти варіанти на будь-який смак і втілити в життя найсміливіші ідеї!

Коли до естетики та практичності матеріалу пред’являються однаково високі вимоги, кварцовий камінь стає незамінним. Якщо у фантазійний інтер’єр вашої кухні не вписуються відтінки натурального каменю, можна замовити інші варіанти кварцової стільниці: широка палітра кольорів агломерату (у тому числі дзеркальна крихта), а також фактура «під шкіру» (та інші) дозволять знайти варіанти на будь-який смак і втілити в життя найсміливіші ідеї!

Фотозвіт