Головна / Статті / Правильний догляд за кварцовим агломератом

Правильний догляд за кварцовим агломератом

Кварцовий камінь використовується у домашньому інтер’єрі і не є вибагливим у догляді. Для підтримки хорошого стану матеріалу необхідно протирати його поверхню теплою водою з використанням не абразивних миючих засобів (містер мускул, секунда тощо). Для більш інтенсивного очищення (наприклад, якщо вам необхідно видалити зі стільниці жир, харчові барвники або вапняний наліт) нанесіть ті ж засоби і залиште на 5-10 хвилин. Якщо такий метод не допомагає, варто спробувати використання спеціальних засобів для догляду за агломератним каменем. Після цього промийте поверхню з милом. У разі забруднення клеєм, фарбою або смолою можна обережно прибрати плями лезом або шпателем.

Часті використання абразивних засобів для чищення можуть негативно вплинути на текстуру матеріалу та глянець каменю. Застосовуйте тільки ті засоби, які спеціально призначені для догляду за агломератним каменем, адже його поверхня є нестійкою до сильних лугів. Уникайте використання дуже агресивних або концентрованих засобів для чищення, таких як: миючі засоби для духовки або грилю та засоби для чищення посудомийних машин, що містять високолужний склад (рівень рН ? від 8,5 і вище).

Поверхні з кварцового каменю більш термостійкі ніж акрилові та будь-які інші поверхні з натурального каменю, включаючи більшість видів граніту, мармуру і вапняку. Залежно від умов та тривалості впливу високої температури, поверхня з кварцового каменю може витримувати до 280 градусів без будь-якої деформації або зміни кольору поверхні! Але яка допустима робоча межа температури? Зазвичай це 150°-180° С. Кварцова поверхня не пропалюється, проте швидке нагрівання каменю (наприклад, дном розжареної сковороди) може викликати термічний шок, властивий як багатьом синтетичним, так і природним матеріалам. Термічний шок може призвести до розтріскування та навіть розколювання поверхні. Тому не ставте листи, сковороди, каструлі, зняті з вогню просто на поверхню. Розжарені предмети завжди слід ставити на підставку чи дощечку – так поверхня прослужить Вам довше.

Фотозвіт