Головна / Статті / Планування кухні

Планування кухні

Нагадаємо деякі принципи, яких потрібно дотримуватись при розробці планування кухні, вибору меблів та кухонного обладнання. Тут слід враховувати насамперед зручність виконання основних кухонних робіт. Усе інше залежить від індивідуальних потреб і наявних умов (передусім — від площі цього приміщення). В першу чергу вам необхідно визначитись з місцем для розміщення меблів та техніки. Якщо ви займаєтеся плануванням старої кухні, продумайте, які речі підлягають заміні, а які ні.

Бажано скласти перелік кухонних меблів та обладнання, які плануються для встановлення на оновленій кухні. Після цього можна накреслити схему їхнього розміщення. 

Щоб уникнути помилок, необхідно вже на стадії підготовки відповідних креслень (плану та видів стін) врахувати все, що могло б заважати на новій кухні. Це може бути і дверна лиштва, що виступає, і виступи сен, і розташування опалювальних батарей, і багато іншого. 

Перш ніж встановити тумби та розкроїти кухонну робочу плиту, необхідно перевірити прямокутність приміщення. Шафи з висувними ящиками не слід розміщувати в кутах, інакше ящики стикатимуться з дверцятами тумби, що стоїть поруч. Меблі слід завжди встановлювати так, щоб двері можна було відчиняти повністю. 

На кухні господиня (або господар) будинку проводить значну частину свого часу, тому саме від планування цього приміщення залежить те, наскільки комфортно господиня почуватиметься у ньому. В ідеалі ж планування кухні має враховувати потреби будь-якого члена сім’ї.

Основні принципи, що дозволяють оптимізувати планування кухні. 

Сучасне обладнання – це основа кухні. Мінімальний комплект зазвичай включає наступні елементи: мийку з місцем для сушіння посуду, основний робочий стіл, електроплиту і додатковий робочий стіл. Від набору обладнання і того, як продумано його взаємне розташування, залежить ступінь зручності роботи на кухні.

Наша компанія пропонує вам виготовлення стільниць та барних стійок для кухні з кварцового агломерату. Кварцовий камінь CaesarStone дуже стійкий до механічних пошкоджень і має чудові естетичні властивості.

Фотозвіт