Головна / Статті / Підлога, сходи та стіни з кварцового каменю

Підлога, сходи та стіни з кварцового каменю

Підлога та сходи є конструктивними елементами будівлі – саме тому вони повинні бути здатними витримувати великі навантаження та мати високі показники міцності. Надійність підлог та щаблів, в основному, залежить від дотримання будівельних технологій та якості використовуваного матеріалу.

Ми пропонуємо виготовлення сходів, підлоги та стін з кварцового агломерату – штучного каменю, який має відмінні технологічні характеристики та шикарний зовнішній вигляд, що, без сумніву, допоможе дизайнерам у втіленні найкреативніших ідей. У приміщеннях з більш презентаційними функціями, як-от музеї, готелі, салони краси, бутіки одягу та галереї, кварцовий камінь виглядатиме особливо вишукано.

Можливості, які дає використання кварцового агломерату в декоруванні приміщень, підкреслюють особливості сходів та підлоги. Підлога, виконана з натурального каменю, більш структурована. Вона добре сприймається візуально, залишаючись при цьому високонадійною і відповідає всім технічним умовам, що вимагаються.

При проектуванні сходів, підлог тощо. використовується така властивість кварцового агломерату, як підвищена гнучкість та еластичність. Це підвищує ергономічні можливості при створенні сходів, дає простір для фантазії дизайнера та використання при проектуванні незвичайних форм сходів та підлоги.

Сходи та підлоги з кварцового агломерату меншою мірою схильні до механічних пошкоджень. Подряпини та забруднення з їхньої поверхні видаляються досить легко, що дозволяє зберігати зовнішній вигляд таких сходів та підлог протягом тривалого часу. Кварцовий агломерат – це матеріал, що на 95% складається з кварцу. Він не вбирає вологу, не набухає, а відповідно є більш довговічним при експлуатації за різних кліматичних умов.

Фотозвіт