Головна / Статті / Підвіконня з кварцу

Підвіконня з кварцу

Особливо благородно в інтер’єрі виглядають елементи дизайну, виготовлені з каменю. Кольори природних матеріалів не мають таку широку палітру відтінків, як, наприклад напівдорогоцінне каміння. До того ж, їх вартість набагато доступніша.

Сьогодні ми маємо можливість замовити предмети із природних матеріалів, які представлені у різних кольорах та прийнятні в ціні. Цей матеріал – агломерат, який є кварцом з додаванням від 5 до 10 % добавок у вигляді сполучних елементів полімерів та різних барвників.

В результаті ми отримуємо екологічно чистий матеріал, який не поступається кварцу за своїми характеристиками. Такий кварц в інтер’єрі буде не лише привабливим та приємним для очей, а також міцним та довговічним. Кварцова плита може мати різні фактури, включення та відтінки, їй не страшні високі температури, подряпини та інші ушкодження.

Із застосуванням агломерату ви можете виготовити відмінні сходи з кварцу, стільницю для кухні (такий міцний матеріал особливо рекомендується для кухонь закладів громадського харчування), міцне підвіконня з кварцу або стійку рецепції. Такі вироби залишаться у своєму первісному вигляді на довгі роки, не втрачаючи початкових характеристик.

Співвідношення «ціна та якість» виробів із кварцу завжди має перевагу перед іншими аналогами.

Фотозвіт