Головна / Статті / Мийки з кварцу в дизайні кухні

Мийки з кварцу в дизайні кухні

Кожна господиня має на кухні найпріоритетніші та важливі речі. Для деяких це холодильник або газова плита, а для когось – стільниця та мийка. Саме вони беруть участь у всіх процесах, що відбуваються на кухні. У зв’язку з цим їх якість стає дуже важливою.

Мийки зараз виготовляють із найрізноманітніших матеріалів – починаючи з металу та закінчуючи каменем. Щоб мийка гармонійно вписалася в дизайн кухні, до її вибору потрібно підходити з особливою відповідальністю. Велику популярність здобули саме мийки з акрилу, але короткий гарантійний термін ставить під сумнів їхню якість.

  • Мийки з кварцу дуже швидко окуповують витрачені на них кошти. Будь-яка господиня гідно її оцінить і з великим задоволенням буде знаходитися на кухні, стільки, скільки потрібно – адже перед її очима буде не просто щось повсякденне, а гарний та естетичній виріб, що володіє високими міцнісними та якісними характеристиками.
  • Мийки з кварцового агломерату досить стійкі та міцні до механічних впливів, так само як і до впливів абразивів та хімії. По-перше, вони економлять простір, при цьому по-максимуму вирішуючи завдання з миттям посуду та багато інших. У повсякденному житті вони також невибагливі, але все ж варто ознайомитися з вищеописаними порадами щодо догляду за штучним каменем – це допоможе вам визначитися із правильним вибором. Не забувайте про те, що забарвлення кварцу різноманітні, тому ви можете його підібрати під будь-який дизайн або інтер’єр.

Фотозвіт