Головна / Статті / Кухня у класичному стилі

Кухня у класичному стилі

Кухня – це місце в будинку, де людина проводить чималу частину свого часу. Тому варто приділити особливу увагу стилю її оформлення. Кухня має бути функціональною та зручною, затишною та практичною.

Переваги кухні в класичному стилі полягають в тому, що вона ніколи не виходить з моди, і з огляду на свою стриманість і ненав’язливість піддається тривалому використанню. Така кухня відрізняється функціональністю та надійністю та дозволяє раціонально організувати приміщення, оскільки оформлення кухні в класичному стилі означає продуманість всіх деталей інтер’єру. Кухонні меблі виробляються з натурального дерева твердих та м’яких порід. На випадок впливу великих навантажень, меблі повинні бути виготовлені з дерева твердої породи (дуб, ясен, клен, граб, бук і т.д.).

Якщо ми говоримо про кольорову гаму меблів для кухні у класичному стилі – вони можуть бути світлими (частіше бежеві відтінки) або оформленими в коричневих тонах (горіх, вишня). Також можливі варіанти оформлення кухні в чорному кольорі. 

Обивка меблів – однотонна або ж з непомітним малюнком. Класичний стиль кухні найчастіше застосовується для великих приміщень, але для маленької кухні також є свої варіанти. Головне — вибирати кухонний гарнітур без різьблення, «історичних» оздоблень, масивних карнизів та іншого декору. Цим Ви позбавитеся «надмірної насиченості» і без того невеликого приміщення. Також подбайте про світлу кольорову гаму меблів (яка візуально збільшить приміщення) і про наявність ніш та матового скла.

Стільниці та барна стійка (за наявності) можуть бути виготовлені з кварцового агломерату. Широка кольорова гама CaesarStone приємно здивує розмаїтістю світлих відтінків, що відповідають класичному стилю.

Фотозвіт