Головна / Статті / Кухня чорного кольору

Кухня чорного кольору

Незважаючи на поширену думку, чорний колір в інтер’єрі зовсім не виглядає похмурим або суворим, а навпаки – елегантно підкреслює чіткі форми меблів та елементи декору.

Оскільки чорний колір «згладжує» деталі та нюанси, чорна кухня краще виглядає у стилі мінімалізму – гладкі поверхні та мінімум рельєфів. Таким чином, чорний колір може підкреслити чіткість форм та геометричність ліній. Ідеальна поверхня для такої кухні – глянсова.

Нерідко кухня виконується в чорно-білому варіанті: частково тому, що досить складно обрати всю побутову техніку саме чорного кольору (можливо, вам знадобиться ремонт холодильників), і в другу чергу тому, що занадто велика кількість чорного кольору здається багатьом замовникам дуже обтяжливою.

З чорними кухонними меблями чудово поєднується побутова техніка кольору металік. Кухонні дрібниці, поверхня побутової техніки та елементи фурнітури металевого кольору виділяються на фоні чорної кухні. Також чудовим доповненням до чорних меблів будуть кварцові стільниці з темного каменю. І якщо вам все ще здається, що чорні кухні – незатишні, перегляньте нашу добірку фотографій і переконайтеся самі: кухні чорного кольору незвичайні, але чудові!

Фотозвіт