Головна / Статті / Кухня-острів

Кухня-острів

Кухня-острів включає в себе робочу поверхню та другу раковину. Під робочою поверхнею можна розмістити декілька шкафів та обладнати місце витяжкою. Також можна вбудувати плиту або спорудити барну стійку. 

Для проведення води та газу до «острова» потрібно підняти покриття для підлоги. Якщо ж ваш варіант передбачає встановлення раковини, вам знадобиться провести водопровідні труби. Простий “острів” ви зможете використовувати як додаткову робочу поверхню.

Зазвичай “острів” має стандартну висоту 900 мм. Але якщо вам незручно різати хліб або помішувати страву в каструлі, ви можете встановити його на іншій висоті.

У якості прикладу можемо взяти сімейну кухню. Раніше ця кухня була дуже маленькою. Згодом її збільшили, поєднавши дві кімнати. Тут встановлені «острів» та стійка для сніданку, яка розрахована на всю родину. Плита розташована біля стіни. На «острові» розмістилися барбекю гриль і велика робоча поверхня для приготування їжі. Знизу знаходиться холодильник, ящик для вина та шафи. 

“Острів” служить робочою поверхнею. Підведення до «острова» газу та електрики може бути дуже трудомістким і дорогим, тому зручніше використовувати його просто як робочу поверхню. Тут стійка для сніданку також була замінена на великий обідній стіл. «Острів» служить одночасно і столом для сервірування, і для приготування страв. Шафа для пляшок з вином, розташована в нижній частині «острова», особливо зручна під час святкових зустрічей. Відро для сміття має кришку, що самовідкривається. Воно закріплене на внутрішній стороні дверей таким чином, що кришка піднімається і опускається, коли відчиняються і закриваються двері. Робоча поверхня може бути виконана з кварцового каменю або матеріалу, який стійкий до технічних ушкоджень та має чудові естетичні властивості. CaesarStone допоможе втілити будь-які дизайнерські ідеї та зробити вашу кухню неповторною.

Фотозвіт