Головна / Статті / Кам‘яні підвіконня

Кам‘яні підвіконня

Для більшості кам’яних підвіконь у якості матеріалів використовуються кварцовий агломерат або акриловий камінь. Ці речовини складаються із суміші неорганічного наповнювача, барвника та полімерного сполучника.

Для більшості кам’яних підвіконь у якості матеріалів використовуються кварцовий агломерат або акриловий камінь. Ці речовини складаються із суміші неорганічного наповнювача, барвника та полімерного сполучника. Кварцовий різновид відноситься до термостійких та міцних сполук, але відрізняється підвищеною складністю в обробці та неможливістю сумістити деталі без помітних швів. Акриловий матеріал легко дряпається, але при нагріванні стає пластичним та дозволяє формувати вироби різної конфігурації.

Незважаючи на складну складову конструкцію кам’яних підвіконь, вони не вимогливі у догляді. З підвищеною увагою варто поставитися саме до вибору виробника. Недотримання технології може призвести до швидкого розшаровування виробу. CaesarStone особливо стійкий до технічних ушкоджень. Також камінь має широку палітру кольорів.

Підвіконня, виготовлені з природного каменю, характеризуються високою вартістю та малим вибором форм.

Вибираючи підвіконня, слід керуватися не лише технічними особливостями різних матеріалів. Грамотне поєднання кольору та фактури виробу додасть приміщенню відчуття завершеності та цілісності.

Фотозвіт