Головна / Статті / Інтер‘єр кафе та барів

Інтер‘єр кафе та барів

Бажання повертатися до того чи іншого закладу знову і знову виникає не тільки при спогаді про вишукану кухню або напої – інтер’єр та оригінальність ідеї також мають велике значення.

Сучасні дизайнери допоможуть вам створити унікальний інтер’єр для ресторану, кафе або бару. Ви можете черпати натхнення у найрізноманітніших місцях: це можуть бути шедеври кінематографу, космічні краєвиди та національні тематики.

В процесі оформленні дизайну пам’ятайте про те, що ваше завдання – це догодити клієнту з самим найвибагливішим смаком. Не забувайте, що декорування кількох зон ресторану може мати різний вигляд, але обов’язково повинно бути виконано в одному стилі.

І в дизайні інтер’єру ресторану, і в інтер’єрі кафе, і, тим більше, в інтер’єрі бару, центром найчастіше виступає барна стійка. Саме тому дизайнер вкладає саме в неї центральну ідею композиції – весь дизайн ресторану «крутиться» навколо неї. Якщо стиль, обраний клієнтом, це «етно», хай-тек, арт-деко, або будь-який інший, то саме над барною стійкою вішається центральна «фішка» всієї композиції: найбільш яскрава, об’ємна та незвичайна кольорова пляма, яка привертатиме увагу. Саме барна стійка, як правило, стає найхарактернішою деталлю інтер’єру.

Щоб ваш заклад став справді стильним та незабутнім, найкраще встановити барну стійку з кварцового агломерату. Це матеріал здивує вас різноманітністю колірних рішень, структур та характеристиками міцності.

Фотозвіт