Головна / Статті / Ідеї для дизайна підвіконь

Ідеї для дизайна підвіконь

Широке підвіконня поступово набирає усе більшої популярності, адже воно може виконувати багато додаткових функцій. Його можна не лише прикрасити квітами в гарних горщиках, а й обладнати під улюблене місце відпочинку.

На заході, наприклад, широкі підвіконня усе частіше використовуються у якості столу – для цього його роблять ширшим. Дане дизайнерське рішення допомагає більш оптимально використовувати місце кімнати. Збоку або під підвіконням чудово вписуються полиці для зберігання книг або журналів.

Також широке підвіконня можна легко перетворити на диван. При досить об’ємних вікнах такий варіант виглядає дуже гармонійно. Іноді поруч ставлять невеликі столики, що дозволяє використовувати підвіконня-диван як кухонний куточок.

Підвіконня – комод. Оптимальне рішення для малих помешкань. Що якщо підвіконня перестане бути просто “дошкою”? Підвіконня у вигляді короба – зручне місце для зберігання речей.

Меблі – до стіни. Позбувшись виступаючих підвіконь, можна присовувати наявні невисокі меблі впритул до вікна: комоди, консолі, невеликі книжкові полиці та інші. Верхні площі таких меблів несуть ту ж функціональність, що й підвіконня, але не шкодять геометрії інтер’єру.

Найоригінальнішим використанням можна вважати облаштування у підвіконні раковини для кухонь або вмивальника для ванних кімнат – це допоможе заощадити площу приміщення.

Компанія UA-Quartz пропонує виготовлення підвіконь зі штучного каменю – кварцового агломерату. Кварц є дуже міцним і стійким до механічного пошкодження матеріалу. Більш того – використовуючи даний матеріал, ви з легкістю зможете втілити у життя найнеймовірніші дизайнерські ідеї.

Фотозвіт