Головна / Статті / Вітальня визначить настрій господаря

Вітальня визначить настрій господаря

Саме вітальня є місцем для зустрічі гостей. Як правило, вона облаштована зручними диванами, кріслами та маленькими столиками. Дивани краще вибирати кутові, щоб гості розташовувалися по колу і комфортно почували себе за захоплюючими розмовами.

Гарна вітальня в наш час – це, перш за все, яскраві контрастні кольори в інтер’єрі. Аксесуари та різноманітні елементи декору допоможуть зробити її вигляд більш завершеним. 

Стилів, в яких може бути виконана ваша вітальня дуже багато. Авангард і хай – тек, класицизм та модерн. Італійський стиль передбачає наявність конструкцій, на зразок колон чи арок. Стиль ретро диктує необхідність ніш та перегородок. Бароко завжди супроводжується ліпленням та художнім виконанням деяких елементів. Авангард та мінімалізм пропонують сучасні рішення інтер’єрів спалень та віталень. Також встановлюють підвісні або натяжні стелі з підсвічуванням, облицьовують стіни тканинами або шпалерами. Кути заповнюють зручними предметами, на зразок комодів або полиць. Кожен стиль диктує свої вимоги, але, безумовно, стилі дизайнів можна поєднувати – головне щоб приміщення виглядало гармонійним.

Яка вітальня, такий і характер господаря. Гостинні господині розміщують у вітальнях столики зі смачними стравами та популярними журналами. Музиканти ставлять у центрі рояль і захоплюють гостей музичним супроводом. Молодь любить мінімалізм, і тому вітальня матиме цільове призначення: мінімум предметів, комп’ютерний стіл та караоке. 

У презентабельних будинках вітальні враховують смаки запрошених. Тут може бути розташований великий диван і маленький обідній столик по центру. У разі потреби гостям можна подати канапки та каву. Вітальня відіграє важливу роль у житті, оскільки саме тут зустрічаються та спілкуються. Вітальня – це обличчя життєвого простору.

Для оформлення віталень наша компанія пропонує використання кварцового каменю – особливо надійного матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень та забруднення. CaesarStone може використовуватися для облицювання стін, підлог та виготовлення меблів. Кварцовий камінь має широку палітру кольорів.

Фотозвіт