Головна / Статті / Дизайн ванної кімнати у сучасній квартирі

Дизайн ванної кімнати у сучасній квартирі

Як виконати підбір інтер’єру ванної кімнати у відповідності до вибраного стилю?

Якщо Ви бажаєте зробити свою ванну розкішною, Вам варто зупинити свій вибір на вікторіанському або класичному стилях. Саме цей дизайн ванної кімнати вимагає включення до нього натурального дерева, накладних бронзових деталей, вишуканого різьблення та інкрустації. 

При виборі меблів і аксесуарів при класичному стилі ванної кімнати бажано зупинити свій вибір на поліуретані, що відноситься до досить практичних матеріалів. Це – звичайний пластик з неперевершеними характеристиками, що добре переносить навіть високу вологість. 

Елегантність меблів легко підкреслюється за допомогою скляних дверей, аксесуарів ручної роботи та витончених галогенних ламп. Якщо Ви віддаєте перевагу сучасному екстравагантному стилю, то в цьому випадку дизайн ванної кімнати передбачає використання меблів нетрадиційних форм, незвичайних поєднань металу, пластику, скла, мармуру та кварцового каменю, а також застосування яскравих фарб, неймовірних відтінків і т.д. І це попри те, що для когось така краса може виявитися досить агресивною. 

Ванну кімнату, інтер’єр якої виконаний у модерністському стилі, виділяють, перш за все, такі предмети меблів: пенали, здатні повертатися навколо своєї осі (що дозволяє збільшувати їхню робочу площу майже в чотири рази) та скляні або дзеркальні двері шаф, які виготовлені з металу або кольорового пластику.

Особливої ​​уваги при плануванні дизайну ванної кімнати вимагає питання кольорової гами. При виборі кольору для ванної кімнати потрібно врахувати візуальність ефекту, якого Ви хочете досягти при її оформленні. 

Важливим у вирішенні колірної гами ванної є її розміри. При невеликих розмірах світлі відтінки дозволять її візуально розширити. Якщо застосувати таку невелику хитрість, як фарбування стінки (розташованої навпроти входу) світлою фарбою, що має сірий відтінок, стіна зможе візуально відсунутися, що створить ілюзію розширення простору приміщення. Для обробки просторої ванної кімнати краще використовувати фарби різного кольору. Завдяки цьому відбудеться зорове зменшення простору ванної кімнати, що зробить її дуже затишною.

Окремої уваги також заслуговує вибір світла у ванній кімнаті. На думку багатьох дизайнерів, освітленість у ванній кімнаті має бути найбільшою у порівнянні з іншими приміщеннями в квартирі. Це вимагає створення приємної атмосфери у ванній кімнаті для підготовки до початку робочого дня або сну. 

Дотримуючись правил безпеки, для ванної слід підбирати тільки такі лампи, які мають достатню пило- і вологонепроникність, а також стійкі до перепадів температур та явища корозії. 

Також необхідно добре продумати розташування світильників у ванній. У тому випадку, коли на стіні ванної кімнати висить дзеркало, найкраще по обидва боки від нього розташувати два світильники невеликих розмірів. Не слід вішати лампу над ванною. Не можна розташовувати світильники так, щоб на них потрапляли бризки води, а також щоб хтось міг отримати опік, торкнувшись розпеченого плафона або лампи. 

Отже, завдяки уяві та свому естетичному почуттю, а також використанню сучасних технологій дизайну ванних кімнат, цілком можна створити своє улюблене місце, неповторне за стилем та сукупністю аксесуарів.

Фотозвіт