Головна / Статті / Дизайн та декорування квартири-студії

Дизайн та декорування квартири-студії

Відчуття єдності в інтер’єрі досягається насамперед шляхом використання загальної стилістики та спеціальних прийомів декорування. Так, бордовий відтінок у фасадах кухонної гарнітури підтримується кольором текстилю у протилежній частині кімнати, а орнамент на паркеті вітальні гармоніює з малюнком плиткового панно в зоні кухні.

Для стилю арт-деко характерне візуальне багатство інтер’єру, використання дорогих матеріалів, а також точність та геометричність форм. При використанні яскравих контрастних кольорів та великої кількості деталей спробуйте зробити інтер’єр більш упорядкованим. Як у вітальні, так і на кухні, темне дерево меблів краще контрастувати світлим стінам, стільниці та оббивці стільців. Яскраво-бордові тони у фасадах кухонного гарнітура та текстильній обробці вітальні чудово відтінять світлий беж і стануть колористичним акцентом.

У вітальні можна виділити обідню зону з каміном та диванну зону з ТБ. У першій можна використати безліч підвісних світильників у формі кулі, які внесуть легкість та динаміку. У другій — розмістити високу каскадну люстру, щоб впорядкувати простір. Такі важливі деталі декору, як численні фото в рамках, внесуть в інтер’єр суттєвий колорит і зроблять його більш цілісним та завершеним.

Компанія Ua-Quartz пропонує кварцовий агломерат для вашої квартири. Насичені кольори та відтінки штучного каменю допоможуть відтворити квартиру в стилі арт-деко та забезпечити надійність та довговічність.

Фотозвіт