Головна / Статті / Дизайн вітальні. Головні акценти

Дизайн вітальні. Головні акценти

Гармонійне поєднання краси, стилю та комфорту – основне правило, яким варто керуватися при оформленні вітальні. Саме для цієї кімнати зазвичай обирають найбільше та найсвітліше приміщення, адже вітальня вважається центральним місцем у будинку. Головна кімната призначена для тихого сімейного відпочинку, а також прийому гостей, перегляду фільмів, спілкування, занять улюбленою справою і т.д.

Вся кімната облаштовується навколо певного центру, в якості якого часто виступає телевізор або камін. З покон віків родинне вогнище є місцем, що завжди збирає навколо себе людей. Біля теплого вогню, під затишний тріск палаючих дрів люди часто збираються обговорити цікаві та приємні теми, зігрітися, заспокоїтися та розслабитися. 

У вітальні таким місцем збору хорошої компанії може послужити стіл для чаювання або великий комфортний диван. А вже довкола обраного центру розташовуються зручні м’які крісла, пуфи, килими та подушки, журнальні столики та інші функціональні елементи обстановки та декору.

Великий диван та крісла поряд з журнальним столиком є ​​неодмінними атрибутами комфортного відпочинку незалежно від стилю, в якому витримано дизайн інтер’єру вітальні.

Журнальний столик та камін можуть бути виготовлені з кварцового агломерату. За своїми фізичними характеристиками кварцовий камінь CaesarStone значно перевершує мармур і є ідеальним рішенням для будь-якого використання в інтер’єрі – він вдвічі міцніший по міцності на удар ніж граніт, і в чотири рази – на гнучкість. На додаток, естетичні риси кварцового каменю завжди зможуть вдало доповнити інтер’єр вашої вітальні.

Фотозвіт