Головна / Статті / Дизайн бутиків та ресторанів

Дизайн бутиків та ресторанів

Дизайн інтер’єру бутика або магазину в першу чергу повинен запам’ятовуватися. Не варто забувати про досконалий дизайн фасадів магазину, вітрин та залів. 

Основною метою будь-якого бутіка є залучення великої кількості потенційних клієнтів. Конкуренція вкрай жорстока і у боротьбі за покупців один із ключових факторів – це оформлення дизайну. 

Проектування торгового простору, дизайн фасадів, освітлення та багато інших елементів – те, що варто обов’язково враховувати при втіленні дизайнерських ідей. Кожна деталь приміщення опрацьовується з максимальним зиском для вашої справи. Сучасні спеціалісти з легкістю розроблять вам яскравий і барвистий, або ж навпаки, спокійний та м’який дизайн магазину.

Дизайн ресторану полягає у створенні фірмового стилю та унікальному дизайні інтер’єру. Проектування інтер’єру, зонування залів, внутрішнє оздоблення, дизайн фасадів – усе це під силу професіоналам своєї справи.

Створення різнопланового дизайну проектів інтер’єру ресторанів, дизайн ресторану в українському, російському, японському, індійському, італійському, французькому, англійському та інших стилях. 

Який стиль дизайну ресторану Ви б не обрали, архітектори спроектують саме той інтер’єр, в якому буде зручно, затишно, та в який захочеться прийти знову.

Якщо ж ви тільки-но зважуєтеся відкрити для себе новий вид діяльності – ресторан або кафе, при опрацюванні дизайну варто використовувати найкращі матеріали високої якості. 

Наша компанія пропонує вам виготовлення барних стійок, столів та підвіконь, а також оздоблення внутрішніх стін кварцовим агломератом. Кварц є особливо міцним та довговічним матеріалом, а тому буде чудово гармоніювати з будь-яким інтер’єром.

Фотозвіт