Головна / Статті / Більше простору на кухні!

Більше простору на кухні!

Принцип відкритого простору на сьогоднішній день відіграє провідну роль у дизайні кухонь. Все більшої популярності набувають полиці-решітки, які кріпляться на надійні кронштейни – це дозволяє їм витримувати вельми значну вагу, при цьому візуально залишаючись досить легкими. А скляні полиці на кронштейнах тим більше виглядають невагомими, що надає кухні більше об’єму, світла та легкості.

Дизайн нижніх шаф також не залишився осторонь сучасних віянь: тепер ці шафки позбавлені звичних дверей. Такий підхід дуже практичний (не треба сто разів на день відчиняти і зачиняти дверцята) та ще й економічний (дверцята та фурнітура до них все-таки коштують великих грошей). Виглядають такі відкриті шафки також дуже цікаво, а надто – моделі, виготовлені зі скла та металу або інших прозорих матеріалів.

Єдине, що завжди залишається незмінним – це акуратні та елегантні стільниці. Особливо добре виглядають стільниці з натурального кварцу, до того ж вони мають безліч переваг, загалом підкреслюючи основний настрій кухні.

Кварцові стільниці набули високої популярності через свою підвищену надійність і цілу низку переваг у порівнянні з іншими матеріалами. Міцність та пружність дають можливість отримувати полегшені в порівнянні з натуральним каменем вироби. У нас ви завжди маєте змогу купити чудову кварцову стільницю.

Фотозвіт