Головна / Статті / Барна стільниця із кварцу

Барна стільниця із кварцу

У наш час підприємства не виготовляють меблі, виготовлені виключно з каменю, адже це є вкрай непрактичним. Людина прагне всіма способами полегшити свій побут – саме тому існує безліч легших і дорогих матеріалів. Незважаючи на широкий асортимент товару, особливою популярністю при виготовленні стільниць для барної стійки користується кварц.

Кварц на кухні проявить себе як особливо міцний та твердий матеріал, якому зовсім не страшні механічні пошкодження. Протягом довгих років цей матеріал може зберігати свій первозданний вигляд і абсолютно не псується.

Особлива стійкість до хімічних ушкоджень також характерна для кварцових стільниць. Їм не страшні різкі перепади температури.

Кварцовий камінь є одним із найбільш екологічних та гігієнічних матеріалів, рекомендованих до використання навіть у різних дитячих та медичних закладах. Агломерат має непористу поверхню, що забезпечує легке миття і не вимагає будь-якого ретельного догляду, такого як, наприклад, відтирання, скоблення або полірування. Достатньо просто використовувати стільницю за призначенням. Якщо ніжні відтінки натурального каменю не вписуються в яскравий інтер’єр Вашої квартири, то відмінною альтернативою послужить агломерат. Він характеризується величезною різноманітністю кольорів – існують цілі серії кварцових плит із фактурою шкіри та декоративні плити із дзеркальною крихтою, що дозволить втілити в життя будь-яку ідею.

Кварц є абсолютно незамінним матеріалом у тих випадках, коли практичність матеріалу також важлива – так само, як і його естетичний вигляд.

Фотозвіт