Головна / Статті / 7 ідей для дизайна кухні

7 ідей для дизайна кухні

Бажаєте внести трохи креативу до стандартного дизайна кухні? Дизайнерські новинки допоможуть задовольнити найвибагливіші смаки та зробити ваше кухонне приміщення більш комфортним.

Ідеї для кухні:

  1. Барна стійка. Барні стійки вже давно зайняли свою міцну нішу у наших будинках. Але тепер їх можна використовувати не тільки для поділу простору, але й у якості полиць для зберігання дрібниць та кухонного приладдя. Бездоганним рішенням стане барна стійка з кварцового агломерату.
  2. Оснащена мийка. Щоб обмежити робочий простір на кухні, зупиніть свій вибір на мийці, що оснащена спеціальною чашею. Найкращим рішенням буде придбати мийку з кварцового агломерату, який має чудові характеристики міцності.
  3. Цікаві полички. Шафа з подібними вертикальними висувними ящиками не поступається зручністю своїм горизонтальним «побратимам», а місця на кухні займає набагато менше.
  4. Кухня-трансформер. Замініть традиційні шафки полицями з безшумними розсувними дверцятами та вбудованим усередині підсвічуванням. Механізм таких систем розрахований на вагу дверей до 15 кг.
  5. Російська піч. Якщо площа дозволяє, спробуйте стилізувати робочу зону під старовинну піч. Витяжку зробіть у вигляді димаря, а духовку вбудуйте в стіну з гіпсокартону.
  6. Незвичайний колір. Щоб не відчувати сірість вулиць, обирайте кухонний гарнітур, стіни чи аксесуари життєрадісного кольору – жовтого, помаранчевого або кольору лайма.
  7. Незвичайна форма. Якщо ви не бажаєте перебувати в стандартному приміщенні без будь-яких особливостей, обирайте планування кухні незвичайної округленої форми.

Фотозвіт