Головна / Статті / 5 ідей для барної стійки

5 ідей для барної стійки

До недавнього часу барні стійки можна було зустріти тільки в ресторанах і кафе, і лише найекстравагантніші домовласники наважувалися встановлювати її вдома. Наразі барна стійка міцно зайняла свою нішу в інтер’єрах житлових квартир.

Ідеї для встановлення барної стійки:

Розподіл кухні та гостьової кімнати.

Саме тенденція об’єднувати кухню та вітальню спричинила популярність барних стійок. Вона почала виконувати розмежувальну функцію, що дозволило розділяти дві різні зони. До того ж, таке місце ідеально підходить для проведення вечірок та прийому гостей.

Барна стійка – острів.

Барна стійка розміщується в центрі у вигляді самостійного острова. Таким чином, барна стійка може стати основним елементом дизайну інтер’єру. Також ви зможете користуватися стільницею з усіх боків.

Замість перегородки.

Як вже було зазначено вище, барна стійка виконує функцію чудового «кордону» і роздільної межі там, де потрібно відокремити кухню від вітальні чи їдальні. Однак вона також може виконувати роль перегородки в інших частинах квартири або будинку.

Наприклад, барну стійку можна встановити, якщо потрібно відокремити приватну частину вітальні від загального холу чи коридору, виділити зону кабінету у великій кімнаті тощо.

Два рівня.

Скоріш за все, користуватися високою стільницею барної стійки постійно буде не надто зручно. Все ж таки традиційна висота обіднього столу має свої переваги. А що якщо поєднати усі два рівні та створити барну стійку з двома стільницями, розташованими одна під одною? Це зручно, дуже функціонально і здатне вирішити проблему з молодшими членами сім’ї – малюки зможуть обідати за нижньою частиною стійки.

Використовуємо місце над стійкою.

Над барною стійкою можна розташувати найрізноманітніші предмети. Якщо це стійка-острів, на якій знаходиться варильна поверхня, без потужної витяжки не обійтися. Якщо стійка служить продовженням кухонного гарнітура, то над нею можна зберігати келихи та чарки. А якщо барна стійка стала перегородкою, то продовжити тему розділової межі можна за допомогою світильників, що звисають над нею. У такому випадку простір знизу буде розділяти сама стійка, а зверху — освітлення.

У якості матеріалу наша компанія пропонує вам використання кварцового каменю. Він має відмінні технічні характеристики і стане відмінним рішенням для дизайну інтер’єру.

Фотозвіт