Головна / Статті / 5 ідей для оздоблення стін

5 ідей для оздоблення стін

Обробка стелі, як правило, є досить консервативною, адже поверхня стель має досить складні функціональні завдання. Що стосується стін, все набагато простіше – саме тому їх можна прикрасити як шпалерами з абстрактним малюнком, так і натуральним каменем.

  1. Незвичайні шпалери.

Зараз велика кількість колекцій шпалер вражає своєю різноманітністю. Використання незвичайних малюнків і фактур допоможе втілити найсміливіші дизайнерські ідеї.

Основні тренди:

– створення різноманітних комбінацій зі шпалерами, що кардинально відрізняються один від одного за кольором та орнаментом;

– великий малюнок;

– чергування шпалер однакової колірної гами, але з різним зображенням;

– використання фактурних шпалер під фарбування;

– використання бамбукових шпалер;

– використання текстильних шпалер

  1.  Мозаїка.

За допомогою цього матеріалу можна створювати напрочуд гарні панно для ваших стін. Сьогодні мозаїку виготовляють з металу, дерева, шкіри та керамічної плитки. Особливо неперевершено виглядають сюжетні мозаїчні панно.

  1. Фреска.

Традиційна фреска – це ручний розпис водяними фарбами по сирій штукатурці. Серед самих незвичайних дизайнерських прийомів можна відзначити нанесення великого зображення на всю стіну (включаючи дверний отвір) для створення цілісної картини.

  1. Цегла.

Дизайнери радять не ховати цегляну кладку в старовинних маєтках — через сто років після будівництва цегла набуває певний наліт часу, а тому виглядає особливо благородно і служить наочною демонстрацією багатої історії будівлі. Сьогодні декоративна цегла часто використовується для виділення дверних отворів, парапетів та ніш різного розміру.

  1. Кварцовий агломерат.

Матеріал віднайшов своє застосування і у обробці стін. Кварцовий камінь CaesarStone значно перевершує мармур і є ідеальним рішенням для будь-якого використання в інтер’єрі, адже він вдвічі міцніший граніту за міцністю на удар і в чотири рази – на гнучкість.