Головна / Статті / Ванна кімната з кварцового каменю

Ванна кімната з кварцового каменю

Завжди хочеться, щоб будинок, де ми живемо, насамперед був комфортним, але водночас не таким як у всіх і мав у собі якусь родзинку. Розробка цікавого дизайну, пошук незвичайних колірних рішень, підбір матеріалу – ми робимо все, щоб втілити задумане у життя. 

Ванна кімната не є винятком. Хочеться створити щось неповторне, цікаве та співзвучне душевному комфорту. Компанія Ua-Quartz пропонує широкий вибір кварцового каменю. Кварцовий агломерат CaesarStone легко допоможе втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї.

Час йде вперед, і дослідні та наукові центри не припиняють шукати та створювати оптимальні за своїми характеристиками матеріали, завдяки яким можна не лише прикрасити будинок, але ще й зробити так, щоб догляд за ними не викликав жодних труднощів. Погодьтесь, не кожен може дозволити собі використання натуральних матеріалів, адже це досить дороговартісний підхід до оздоблення власного помешкання. Тому виникає необхідність у знаходження ідеальних рішень для поєднання таких характеристик натурального каменю, як, наприклад, природна краса. Якщо ж мова йде про штучний камінь – необхідно враховувати його міцність, функціональність, і, звичайно ж, цінову доступність.

Саме тому кварц є найбільш вдалим матеріалом для створення штучного каменю, враховуючи усі його характеристики та основи натурального матеріалу.

Чим привабливі ванні кімнати з кварцу

Вироби з кварцового агломерату будуть вдалим рішенням для обробки ванних кімнат, лазень та душових. Якщо ви хочете, щоб природна чарівність малюнка чудово поєднувалася з підвищеною міцністю, то ванна кімната з кварцу – саме те, що потрібно. Адже в кварцовому камені немає пор і водовідштовхувальні властивості дуже високі. До того ж його важко забруднити і за ним легко доглядати. Цей камінь стійкий до температурних перепадів, агресивних середовищ, підвищеної вологості та різних механічних пошкоджень. Саме тому така поверхня є ідеальною для ванних кімнат.

Фотозвіт