Головна / Статті / Стиль інтер’єру Лофт

Стиль інтер’єру Лофт

Термін «Лофт» (від англ. Loft – горище) зародився в Америці, в Нью-Йорку на Манхеттені. У 40-х роках ХХ століття на Манхеттені досить гостро стояло квартирне питання. Уряд вирішив перенести фабрики і заводи за межі міста, щоб звільнити площі і розселити більше населення. Будувати нові будинки уряд не планував, тому було прийнято рішення розселити мешканців недорого – просто на фабриках. Так на Манхеттені з’явилося житло економ-класу із трубами посеред квартири, цементними підлогами та стелями до 6 метрів висотою.

Низькі орендні ставки швидко залучили вільних художників та інших особистостей, які не мали грошей на ремонт. Вони викручувалися, як могли, прикрашаючи приміщення меблями та поступово докуповуючи все необхідне. Проводили виставки безпосередньо там же та по-різному розважалися.

Настав 1950 рік. Дизайнери стали проводити тут модні покази, а знамениті художники –  влаштовувати свої галерейні виставки. Фабрики стали центром аристократичного життя, а враховуючи вік будівель, вони ось-ось мали отримати статус пам’яток архітектури.

Ознаки лофта:

  1. Високі стелі: від 3 до 6 метрів;
  2. Величезні віконні отвори;
  3. Повна відсутність перегородок (можуть існувати в санвузлі, але не до стелі);
  4. Цегляні кладки, бетонні стіни та труби;
  5. Меблі, що використовуються: хай-тек, конструктивізм;
  6. Вікна: тканинні ролети, жалюзі;
  7. Подіуми;
  8. Барні стійки.

Для виготовлення барних стійок, стільниць, подіумів та підвіконь в інтер’єрі в стилі лофт, ви можете використовувати кварцовий агломерат. Кварцовий камінь CaesarStone отримав широку популярність у всьому світі завдяки економічності, простоті складання та встановлення. Також він відрізняється чудовими фізичними характеристиками.

Фотозвіт