Головна / Статті / Раковина з кварцевого агломерату

Раковина з кварцевого агломерату

Сьогодні дизайнери усе частіше використовують у своїх проектах кварцовий камінь. Властивості матеріалу, надійність та естетичність сприяли його великій популярності.

Особливо часто кварцовий агломерат використовують для оформлення кухонь. Висока якість, стійкості до механічних пошкоджень та довговічність забезпечують відмінну експлуатацію стільниць та раковин. У всьому світі мийки з агломерату набули великої популярності, ставши доказом високого смаку.

Виготовлення раковин з агломерату

Раковини із кварцового агломерату виготовляють клеєним способом. У складі кварцового агломерату знаходиться речовина Р+, що є антибактеріальною. Саме вона не дає бактеріям розмножуватися. Такий склад кварцового агломерату дозволяє використовувати його для виготовлення мийки не тільки в домашніх умовах,     але також і на виробництвах, ресторанах, цехах та інших підприємствах харчової промисловості. Вони стануть основним гарантом гігієнічності та безпеки.

Практичність виробів з кварцового каменю значно вища у порівнянні з гранітом, мармуром та іншими натуральними каменями. Секрет полягає в абсолютній відсутності пор, невидимих оку тріщин і пустот, які властиві всім натуральним каменям. Однорідна непориста структура кварцового каменю не схильна до проникнення всередину бруду, барвників і вологи, та не дозволяє розвиватися бактеріям і плісняві. 

Кварцовий камінь має гладку та приємну на дотик поверхню та зручний у догляді. При забрудненні достатньо просто протерти його вологою серветкою або губкою з неабразивним миючим засобом, і він знову стає чистим, гарним і блискучим. Можна впевнено стверджувати, що про таку раковину мріє кожна господиня. 

Кварцовий камінь є міцним та довговічним матеріалом. Термін служби раковини з цього матеріалу вдвічі перевищує вироби з інших матеріалів. Кварцовий камінь здатний витримувати навіть різкі перепади температур, сильні механічні дії та ультрафіолетові промені. Складно назвати будь-який інший подібний матеріал, що має таку велику кількість позитивних якостей.

Особливість раковини з кварцового агломерату також полягає у тому, що даний матеріал має великий колірний та фактурний асортимент, що дозволяє створити ідеальну композицію на кухні. Гармонійне поєднання меблів, оздоблювальних матеріалів, стільниці та мийки створює стильний, практичний та функціональний інтер’єр, що відповідає вимогам сучасного дизайну. Також варто згадати, що миття з кварцового каменю ідеально поєднується з будь-яким стилем. Універсальний та естетично привабливий матеріал внесе нотку унікальності та вишуканості до будь-якої кухні.