Головна / Статті / Застосування кварцових поверхонь в оформленні приміщень

Застосування кварцових поверхонь в оформленні приміщень

Щодня у сучасному дизайні з’являються нові тенденції та експерименти, що дають свої позитивні результати. Нещодавно в оформленні інтер’єру з’явилися так звані кварцові стільниці, які одразу ж набрали великої популярності. Кварцовий агломерат не поступається граніту по стійкості до механічних пошкоджень та зносостійкості, і має широке застосування.

Практичність виробів з кварцового каменю значно вища у порівнянні з гранітом, мармуром та іншими натуральними каменями. Поєднання природного кварцу та поліефірних смол утворює міцний матеріал, стійкий до різних впливів.

Підвіконня, сходи, барні та кухонні стільниці – це лише невеликий перелік застосування цього матеріалу. Використовуючи кварцовий камінь, можна створити дуже практичний і в той же час унікальний інтер’єр. Достатньо лише застосувати трішки фантазії. Окрім того, кварцові панелі добре поєднуються з іншими оздоблювальними матеріалами – деревом, облицювальним каменем, склом та іншими.

Найчастіше кварцові панелі використовуються для обробки кухонних стільниць та підвіконь. Їхні глянсові панелі з перламутровими частинками кварцу відбивають сонячні промені та створюють неймовірний ефект. Здається, що все приміщення ніби залите світлом. Окрім цього, такому матеріалу не потрібен особливий догляд. Він добре миється, стійкий до подряпин та порізів, не змінює свій колір і не деформується під тиском. Стільниця з агломерату – це гарна та надійна кухонна поверхня на довгі роки.

Переваги використання кварцового агломерату в інтер’єрі

За час використання цього матеріалу, він зумів показати себе виключно з найкращого боку як в експлуатації, так і в догляді. Таким чином, можна виділити основні переваги:

  • Стійкість до температурних перепадів;
  • Стійкість до спалахів;
  • Кварцові стільниці не вбирають запахи;
  • Агломерат є міцним, гігієнічним та екологічним.

У порівнянні з будь-якими іншими поверхнями, альтернативи кварцовим панелям за якістю застосування немає.

Немає необхідності обмежувати себе використанням кварцових панелей лише на кухні. Бажаючи створити унікальну ванну, ви також можете поекспериментувати з агломератом. У поєднанні з глянсовими керамічними стінами він підкреслить індивідуальність приміщення, його стиль та естетику. Це безпрограшний варіант, оскільки лише завдяки одному його використанню можна отримати довговічну, стійку до вологи панель та гарне оформлення ванної кімнати.