Головна / Статті / Оздоблення підлоги каменем

Оздоблення підлоги каменем

Основне правило, яке варто враховувати при виборі оздоблювального матеріалу для сходів та підлоги – він має бути особливо стійким. Надійність буде залежати від багатьох факторів – починаючи від послідовності проведення робіт та закінчуючи якістю сировини. 

Наша компанія пропонує використовувати кварцовий камінь CaesarStone – непористий, дуже стійкий до механічних пошкоджень та забруднення матеріал, що здобув широку популярність у всьому світі завдяки економічності та простоті комплектування.

Облицювання підлоги за допомогою кварцового каменю допоможе втілити найсміливіші дизайнерські ідеї. CaesarStone використовують для обробки підлоги будинків, квартир, офісів та комерційних об’єктів. Банки, готелі, ресторани та аеропорти все частіше використовують кварцовий камінь у своєму оформленні.

Оздоблення підлоги каменем дає величезні можливості у декоруванні приміщень, ідеально підкреслюючи особливості підлоги та сходів. Варто зазначити, що з використанням каменю поверхня стає структурованішою та добре сприймається візуально. Разом з цим вона залишається надійною, міцною та стійкою для навантажень. 

Важлива перевага – досить простий догляд. Забруднення видаляються з покриття буквально за лічені хвилини. Допускається використання різноманітних хімікатів та миючих речовин для чищення поверхонь. При цьому можна не турбуватися, що буде втрачено колір та текстуру. Покриття буде не лише гарним, а й гігієнічним. 

У процесі виробництва камінь набуває монолітної структури, в якій не буде місця порам і щілинам. Таким чином, ви запобігатимете умовам для розмноження бактерій та мікроорганізмів, а також появі цвілі та грибка, що вкрай важливо за умов, коли оздоблення виконується у квартирі чи заміському будинку.

Окрему важливу роль при проектуванні підлоги та сходів із кварцового каменю відіграє його еластичність та гнучкість. Ці характеристики значно підвищують ергономічні можливості при створенні сходинок, а дизайнер отримує простір для фантазії. Це дозволяє використовувати в проектуванні незвичайні форми, комбінації та рішення. 

Ми пропонуємо різноманітні колірні рішення, які дозволять покриттю вдало вписатися у дизайн будь-якого приміщення. Бажаєте створити оригінальний дизайн та поекспериментувати зі стилем? Це не проблема! Кварцовий камінь – унікальний матеріал з бездоганними споживчими властивостями, який можна адаптувати під конкретні запити та потреби.

Фотозвіт