Головна / Статті / Облицювання внутрішніх стін

Облицювання внутрішніх стін

Одним із найвишуканіших видів облицювальних робіт є обробка каменем.

Для обробки стін в інтер’єрі приміщень використовуються камені практично будь-яких порід. Декоративний опис відіграє ключову роль для підбору каменю, яким здійснюватиметься оздоблення всередині будинку. Як правило, для внутрішнього оздоблення використовують камені середньої твердості, такі як пісковик, вапняк, мармур та кварц.

Внутрішнє оздоблення стін дозволяє використовувати різні фактури каменю – починаючи з глянсової та закінчуючи типом «скеля». Відмінного декоративного ефекту можна досягти навіть чергуючи фактури у площині однієї стіни. Шви між плитами можуть служити спеціальним елементом, що надає специфічні архітектурні переваги декору стін.

Технологія внутрішнього оздоблення стін каменем.

Усі роботи з облицювання стін каменем проводять після закінчення кладки стін. Перед початком робіт з обробки каменем внутрішніх приміщень, усі попередні роботи, що можуть призвести до пошкодження оздоблення, мають бути закінчені. Оздоблення внутрішніх приміщень плитами натурального каменю на розчинах та мастиках допускається, коли виконано 65% проектної роботи.

  До початку внутрішньої обробки стін повинні бути виконані такі роботи:

– облаштування зовнішнього покриття (покрівлі) на облицьовуваній частині будівлі;

– встановлення коробок дверних та віконних отворів.

           Оздоблення стін каменем виконують до облаштування чистої підлоги. Приміщення, що підлягають оздобленню каменем із застосуванням розчину, у зимову пору року повинні мати температуру не менше +10*С.

Ми готові виконати роботу з обробки кварцовим агломератом CaesarStone, що завоював популярність по всьому світу. Матеріал відрізняється особливою стійкістю до механічних пошкоджень, невибагливий у догляді та є відмінним рішенням для використання при обробці внутрішніх стін.

Фотозвіт