Головна / Статті / Вироби з кварцового агломерату

Вироби з кварцового агломерату

У сучасному дизайні усе частіше використовують кварцовий камінь. Його можна зустріти в оформленні будинків, ресторанів, бутиків та інших приміщень. Кварцовий агломерат в експлуатації показав, що він є не лише естетично привабливим, але й дуже міцним і довговічним. Він гармонійно поєднується з металом, пластиковими виробами, деревом, склом та іншими матеріалами.

З кварцового агломерату виготовляють стільниці, підвіконня, підлогу, захисні фартухи, сходи та багато іншого. Зустріти кварцовий камінь можна безпосередньо при вході в будинок та в оформленні холу, що є дуже практичним рішенням.

Наступним приміщенням по частоті використання кварцового агломерату є кухня. Кухонні стільниці – це зручне місце для приготування їжі. Інтер’єр кухні має бути продуманим до кожної деталі, адже в приміщенні необхідно вмістити усе необхідне і створити при цьому стильний, затишний та комфортний дизайн.

Стільниці з кварцового агломерату

Популярність стільниць з кварцового агломерату обумовлена низкою переваг, з яких можна виділити:

  • Удароміцність. Кварцовий агломерат – дуже міцний та довговічний матеріал. Він витримує сильні механічні дії. Навіть під час удару на поверхні не залишається жодних слідів.
  • Термостійкість. Стільниці з цього матеріалу здатні витримувати нагрівання навіть до 100 градусів, на відміну від штучних матеріалів.
  • Зносостійкість. Кварцовий агломерат не змінює свого зовнішнього вигляду і не стирається з часом.
  • Водонепроникність. Завдяки стійкості до вологи агломерату, на стільниці не утворюються грибки, не з’являються шкідливі мікроби та бактерії.
  • Безпека. Кварцовий агломерат на 90% складається з натуральних компонентів, які забезпечують його екологічність та гігієнічність.

Найчастіше декор кварцового каменю настільки досконалий, що він зовні не відрізняється від натурального каменю. Тому кварцовий агломерат поступово витісняє натуральний камінь на задній план. Використовуючи сучасні технології, можна створювати будь-які поверхні, що відрізнятимуться міцністю та монолітністю.

Інтер’єр з використанням виробів із кварцового агломерату завжди виглядає вишуканим, стильним, практичним, комфортним та унікальним. Великий асортимент кольорів та фактур дозволяє підібрати таку поверхню, що максимально підходитиме під усі інші меблі та оздоблення. Гармонійне поєднання матеріалів вносить у будинок затишок, спокій та тепло.