Головна / Статті / Використання кварцового агломерату сьогодні

Використання кварцового агломерату сьогодні

У сучасному житті ми все частіше зустрічаємося з використанням кварцового каменю. Саме він є невід’ємною частиною наших будинків, і не лише. Ресторани, кафе та бутики модного одягу також високо оцінили переваги кварцового агломерату. Цей матеріал ідеально поєднується з металом, пластиком, деревом або склом. Шорстка поверхня полегшує процес укладання. Імітація будь-якого природного каменю та можливість створювати найвитонченіші форми допомагає з легкістю втілювати будь-які креативні ідеї в життя.

У сучасному інтер’єрі штучний камінь можна побачити відразу при вході до приміщення. Завдяки його використанню, звичайний передпокій квартири в будь-якому будинку може стати неповторним. Світле оздоблення з елементами барельєфу візуально його розширить та надасть схожість із коридором середньовічного палацу.

Як правило, наступним приміщенням у будинку, куди ми заглядаємо, проходячи через коридор, стає ванна кімната. Звичні фаянсові раковини все ще вважаються класикою, але сучасна мода все наполегливіше пропонує вироби з акрилового каменю та різних агломератів, що імітують природний камінь або мають власні оригінальні кольори.

Кухня – це місце, де домогосподарки зазвичай проводять більшу частину часу. Тут усе має бути продумано до найменших подробиць – адже чим простішим є догляд за поверхнями кухонних меблів, тим більше часу залишається на приготування різноманітних страв та відпочинок. Саме тому штучний камінь став невід’ємною частиною кухонного інтер’єру.

Уявляючи вітальню, так і хочеться згадати про колони. Звичайно, не всі можуть дозволити собі зал такого розміру, щоб для підтримки стелі були потрібні додаткові опорні конструкції. Але обробка каменем на великій площі дає приголомшливий ефект розкоші та величності.

Як ви самі мали можливість переконатися, CaesarStone успішно застосовується для внутрішнього оздоблення. Можливість створювати вироби будь-якої форми і з будь-якою фактурою створює широкий простір для дизайнерів інтер’єрів, а висока якість та доступні ціни дозволяють зробити цей матеріал одним із найпоширеніших та найпривабливіших.

Фотозвіт