Головна / Статті / Дизайн маленької кухні

Дизайн маленької кухні

Для кухні невеликих розмірів, в першу чергу, необхідно ретельно підбирати меблі. Проте перед цим обов’язково вирішіть, що має бути присутнім на кухні, а що – ні. 

Найкращим рішенням буле розділити приміщення на функціональні зони – зону приготування їжі можна відокремити, а обідній стіл зробити більш мобільним (складним або на колесах). Це допоможе заощадити простір.

Також варто звернути увагу на меблі, що будуть вбудовуватися. Відмінним рішенням буде шафа-купе, де можна розмістити багато потрібних предметів. Якщо шафа невисока, то її поверхню можна використовувати як робочу, накривши стільницею. 

У якості матеріалу для стільниці доцільним буде використання кварцового агломерату. Кварцовий камінь прослужить вам набагато довше, ніж будь-який інший матеріал та має відмінні характеристики міцності.

Крім того, варто звернути увагу на кварцові барні стійки. Для маленької кухні їх можна зробити набагато функціональнішими та використовувати у якості столу. Над барною стійкою зручно розмістити металеву систему із вішалок та гачків. У такому випадку розвішані на ній келихи, чашки та склянки завжди будуть під рукою.

М’який кухонний куточок із сидіннями, що відкидаються, також чудово підійде до маленької кухні. У спеціальних нішах можна зберігати різні кухонні речі та запаси. Дуже актуальна вбудована кухонна техніка. Мийку краще вибрати круглої форми, адже вона більш містка. Придбавши стіл під мийку з вбудованим контейнером (та з кількома відділеннями, що висуваються), можна з легкістю діставати будь-який предмет, що зберігається під мийкою. Цей варіант хоч і не є дешевим, але є дуже зручним та практичним.

Ще один варіант розміщення обіднього столу – це “нарощування” його до підвіконня та прикріплення до нього ніжок. Він може бути як висувний, так і складений.

Фотозвіт