Багато хто з нас стикається з проблемою нестачі квадратних метрів у ванній кімнаті, адже усім хочеться мати комфортну зону для водних процедур. Зробити ванну більш просторою, візуально збільшивши її простір можна за допомогою спеціальних технічних прийомів:
- Правильне планування. Використовуйте меблі та обладнання мінімальних розмірів, зробіть ставку на їхнє кутове розташування. Уникайте дрібниць та зайвих предметів. Намагайтеся приховати всю сантехніку за гіпсокартонною стіною.
- Світлі та холодні відтінки. Основним правилом, за допомогою якого можна візуально збільшити простір, є використання світлих та холодних тонів. Можна додати декілька яскравих елементів. Меблі повинні відповідати кольоровій гамі – це допоможе розширити стіни.
- Використання кварцового каменю. В якості оздоблювального матеріалу для ванної кімнати відмінно підійде кварцовий агломерат. Ефект глянцю діє за принципом дзеркала, тим самим збільшуючи простір.
- Дзеркала. Вони чудово відбивають світло та допомагають візуально збільшити кімнату.
- Глянсова стеля. Відбиваючи світло, натяжна стеля допоможе збільшити простір.
- Вітражна стіна. Якщо є можливість, частину стіни в маленькій ванній кімнаті варто замінити вітражним або матовим склом, яке пропускатиме світло з іншої кімнати. Таке рішення може стати особливістю інтер’єру.
- Компактна сантехніка. Вмивальник та раковину обирайте невеликого розміру. Якщо наявність ванни вам не суттєва, її можна замінити на душову кабіну.
- Двері в малій ванній кімнаті краще встановити так, щоб вони відкривалися назовні. Таким вони не займатимуть місце у приміщенні у відкритому стані.
- Якщо у ванній кімнаті є унітаз, його краще встановити на протилежній стороні від дверей. Це звільнить центральну частину кімнати.
- Гарне освітлення у ванній кімнаті також відіграє важливу роль. Освітлення у ванній має бути досить яскраве, але без сліпучого прямого світла. Використовуйте декілька джерел світла: стельове та бокове освітлення (над дзеркалом або з двох боків).
Фотозвіт





